Uniwersalna biel do łazienki oraz kuchni

Płytki w łazience czy też kuchni mają największy wpływ na kolorystykę, wygląd ścian, podłóg. Największą popularnością cieszą się płytki kremowe, jasne, płytki białe, które możemy wykorzystać na podłodze lub też na ścianach. Dzięki temu uzyskamy pomieszczenia jasne, które będą funkcjonalne, estetyczne, możemy również dodać różne płytki w kolorach kontrastujących. Pomysłów na aranżacje jest bardzo dużo, wiele z nich może opierać się na wykorzystaniu tradycyjnych białych płytek ceramicznych.

Dlaczego warto wybrać płytki Egen Onda?

Możemy wybrać płytki o powierzchni trójwymiarowej, tworzące różnego rodzaju fale, wzory geometryczne, płytki tworzące kolorowe rozety, płytki z motywami roślinnymi, kwiatowymi. Biel jest podstawowym kolorem, uniwersalnym, z którym możemy połączyć płytki innego rodzaju, innych kolorów, jak również zawsze pasuje do mebli bez względu na ich kolorystykę. Możemy wybrać obecnie bardzo wysokiej jakości płytki Egen Onda, jest to płytka o wymiarach 29 x 89 cm, jest to płytka ścienna, może być to model Glossy White o płaskiej powierzchni, lub też Glossy Wavy White, to płytka trójwymiarowa, która posiada wzór falisty.

Model Egen Onda to płytka rektyfikowana, powstaje w procesie wypalania, tak jak tradycyjna ceramika, jednak na końcu obrabia się brzegi, aby tworzyły idealny płaszczyzny. W ten sposób możemy układać je bliżej siebie, wykorzystać praktycznie niewidoczna fugę, dzięki czemu uzyskamy bardzo ciekawy efekt. Ponadto płytki będą posiadały kąt 90 stopni pomiędzy brzegami, nie wszystkie płytki ceramiczne charakteryzują się tak wysoką jakością, dlatego warto zwrócić uwagę na gatunek płytek, które chcemy ułożyć w naszej łazience lub też w kuchni. Płytki ceramiczne powinny także posiadać odpowiednią powłokę zabezpieczającą, dzięki czemu nie absorbują wody, wilgoci, będą bardzo dobrym rozwiązaniem w naszej łazience.

Obecnie coraz częściej płytki ceramiczne kupujemy w internecie, model Onda dostępny jest na stronie internetowej https://e-plytki.eu/pl/c/ONDA/7561. Możemy wybrać płytki z dostawą do domu, zamawiamy je w pudełkach po 4 sztuki, które tworzą razem powierzchnię około 1 m2, jedna paczka posiada wagę 16,48 kg.